RUSSIA 2018 WORLD QUALIFIERS FIXTURE

Monday 09 October

Change to your time
09 OCT 2017 – 18:45 Local time
GROUP I
Laugardalsvollur
Reykjavik
Iceland
ICELAND
Kosovo
KOSOVO
18:45
09 OCT 2017 – 19:45 Local time
GROUP D
City Stadium
Cardiff
Wales
WALES
Republic of Ireland
REPUBLIC OF IRELAND
19:45
09 OCT 2017 – 20:45 Local time
GROUP D
FK Crvena Zvezda
Belgrade
Serbia
SERBIA
Georgia
GEORGIA
20:45
09 OCT 2017 – 20:45 Local time
GROUP G
Loro Borici Stadium
Shkoder
Albania
ALBANIA
Italy
ITALY
20:45
09 OCT 2017 – 20:45 Local time
GROUP G
Mladost
Strumica
FYR Macedonia
FYR MACEDONIA
Liechtenstein
LIECHTENSTEIN
20:45
09 OCT 2017 – 21:45 Local time
GROUP G
Teddy Stadium
Jerusalem
Israel
ISRAEL
Spain
SPAIN
21:45
09 OCT 2017 – 21:45 Local time
Zimbru
Chisinau
Moldova
MOLDOVA
Austria
AUSTRIA
21:45
09 OCT 2017 – 21:45 Local time
GROUP I
Veritas Stadium
Turku
Finland
FINLAND
Turkey
TURKEY
21:45
09 OCT 2017 – 21:45 Local time
GROUP I
Olympic National Sports Complex
Kyiv
Ukraine
UKRAINE
Croatia
CROATIA
21:45

Tuesday 10 October

Change to your time
10 OCT 2017 – 18:00 Local time
ROUND 5
Estadio Olimpico
San Pedro Sula
Honduras
HONDURAS
Mexico
MEXICO
18:00
10 OCT 2017 – 18:30 Local time
ROUND 1
Estadio Nacional
Lima
Peru
PERU
Colombia
COLOMBIA
18:30
10 OCT 2017 – 18:30 Local time
ROUND 1
Estadio Olimpico Atahualpa
Quito
Ecuador
ECUADOR
Argentina
ARGENTINA
18:30
10 OCT 2017 – 19:00 Local time
ROUND 5
Estadio Rommel Fernandez
Panama City
Panama
PANAMA
Costa Rica
COSTA RICA
19:00
10 OCT 2017 – 19:45 Local time
GROUP B
Estadio da Luz
Lisbon
Portugal
PORTUGAL
Switzerland
SWITZERLAND
19:45
10 OCT 2017 – 20:00 Local time
ROUND 5
Ato Boldon Stadium
Couva
Trinidad and Tobago
TRINIDAD AND TOBAGO
USA
USA
20:00
10 OCT 2017 – 20:00 Local time
PLAY-OFF
ANZ Stadium
Sydney
Australia
AUSTRALIA
Syria
SYRIA
20:00
10 OCT 2017 – 20:30 Local time
ROUND 1
Allianz Parque
Sao Paulo
Brazil
BRAZIL
Chile
CHILE
20:30
10 OCT 2017 – 20:30 Local time
ROUND 1
Estadio Centenario
Montevideo
Uruguay
URUGUAY
Bolivia
BOLIVIA
20:30
10 OCT 2017 – 20:30 Local time
ROUND 1
Defensores del Chaco
Asuncion
Paraguay
PARAGUAY
Venezuela
VENEZUELA
20:30
10 OCT 2017 – 20:45 Local time
GROUP A
Stade de France
Paris/Saint-Denis
France
FRANCE
Belarus
BELARUS
20:45
10 OCT 2017 – 20:45 Local time
GROUP A
Amsterdam Arena
Amsterdam
Netherlands
NETHERLANDS
Sweden
SWEDEN
20:45
10 OCT 2017 – 20:45 Local time
GROUP A
Josy-Barthel
Luxembourg
Luxembourg
LUXEMBOURG
Bulgaria
BULGARIA
20:45
10 OCT 2017 – 20:45 Local time
GROUP B
Groupama Arena
Budapest
Hungary
HUNGARY
Faroe Islands
FAROE ISLANDS
20:45
10 OCT 2017 – 20:45 Local time
GROUP H
Stade Roi Baudouin
Brussels
Belgium
BELGIUM
Cyprus
CYPRUS
20:45
10 OCT 2017 – 21:45 Local time
GROUP H
A. Le Coq Arena
Tallinn
Estonia
ESTONIA
Bosnia and Herzegovina
BOSNIA AND HERZEGOVINA
21:45
10 OCT 2017 – 21:45 Local time
GROUP B
Skonto Stadium
Riga
Latvia
LATVIA
Andorra
ANDORRA
21:45
10 OCT 2017 – 21:45 Local time
GROUP H
Karaiskaki Stadium
Piraeus
Greece
GREECE
Gibraltar
GIBRALTAR
21:45